۱۴۰۳ جمعه ۲۹ تير
شاکری فرد ، سرپرست انجمن پارکور کشور: درخواست میزبانی مسابقات آسیایی را داده ایم
1403/03/26

شاکری فرد ، سرپرست انجمن پارکور کشور: درخواست میزبانی مسابقات آسیایی را داده ایم
نسرین شاکری فرد ، سرپرست انجمن پارکور کشور گفت: طی مذاکراتی که با رییس اتحادیه پارکور آسیا داشتیم و با موافقت سرپرست محترم فدراسیون انجمنهای ورزشی پیشنهاد میزبانی مسابقات غرب آسیا و قهرمانی قاره را ارايه نموده ایم و برای برگزاری این رقابتها آمادگی کامل را داریم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، خانم «دکتر نسرین شاکری فرد» در ادامه این مطلب ، به ظرفیت و پتانسیل پارکور کشور در بخش منابع انسانی و تعاملات مثبت با اتحادیه پارکور و فری رانینگ آسیا و جهان اشاره نمود و مسیر توسعه روابط بین المللی در راستای ارتقا سطح کیفی پارکور کشور را مهیا اعلام کرد.
وی توجه به محور آموزش برای توسعه پارکور ایران را امری ضروری خواند و تاکید کرد: مهمترین هدف ما برای تقویت منابع ارزشمند نیروی انسانی در رشته ورزشی پارکور ، اولویت قرار دادن آموزش است که در این راستا برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای برگزاری دوره های تربیت مدرس مربیگری ، دوره بازآموزی مربیان و داوران درجه 3، کارگاه پیش نیاز دوره های مربیگری و کارگاههای دانش افزایی مربیان و داوران پارکور سراسر کشور در دو بخش آقایان و بانوان صورت رفته است.
"شاکری فرد" از برگزاری دو رویداد مهم در پارکور خبر داد و گفت: برگزاری اولین دوره مسابقات ساحلی قهرمانی کشور در دو بخش آقایان و بانوان در تقویم انجمن پارکور پیش بینی شده که سه استان کشور که شرایط لازم را دارند کتبا تقاضای میزبانی ارسال نموده اند که پس از بررسی استان مازندران به لحاظ کیفی انتخاب گردید همچنین جام ستارگان پارکور دیگر رویدادی است که در برنامه های انجمن است .
او اضافه کرد: برای برنامه ریزی و نظارت بهتر ، استانهای کشور را به 5 منطقه تقسیم و دبیران مناطق را هم مشخص نموده ایم که نشست شورای منطقه ای و متعاقب آن برگزاری مسابقات منطقه ای و فعالیتهای توسعه ای زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری مناطق را در دستور کار انجمن داریم.
شاکری فرد ، سرپرست انجمن پارکور کشور با تاکید بر توجه ویژه به حوزه بانوان اذعان داشت: ظرفیتهای قابل توجهی در بخش بانوان پارکور کشور وجود دارد که عدالت محوری را سرلوحه قرار داده و برای بانوان هم پای آقایان در تمامی محورها اعم از آموزش ، مسابقات ، همایش ها و ...... برنامه ریزی های مدون داریم.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی