۱۴۰۲ يکشنبه ۱۲ آذر
:دومین مرحله مسابقات دارت رنکینگ کشور به میزبانی رشت / :انتصاب سرپرست جدید هیات انجمنهای ورزشی استان اصفهان / در نشست هیات رییسه آسیا مطرح شد؛ :پیشنهاد ایران برای میزبانی مسابقات بیس بال کشورهای اسلامی /
انتصاب سرپرست جدید هیات انجمنهای ورزشی استان اصفهان
1402/09/12
بنابر پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و با حکم "نصرالله پریچهره" سرپرست فدراسیون انجمنهای ورزشی، سرپرست جدید هیات انجمنهای ورزشی این استان منصوب شد.
در نشست هیات رییسه آسیا مطرح شد؛
پیشنهاد ایران برای میزبانی مسابقات بیس بال کشورهای اسلامی
1402/09/11
در نشست هیات رییسه بیس بال آسیا (BFA) که در چین تایپه برگزار شد، پیشنهاد ایران مبنی بر میزبانی مسابقات بیس بال کشورهای اسلامی در سال آینده مورد بررسی قرار گرفت.
رییس انجمن دارت ایران عضو هیات رییسه شورای دارت آسیا و اقیانوسیه شد
1402/09/07
با تشکیل شورای جدید دارت آسیا و اقیانوسیه که برای اولین بار صورت گرفت،"کامبیز ایوب زاده" رییس انجمن دارت ایران به عنوان عضو هیات رییسه این مجموعه انتخاب و معرفی شد.
حضور پربار انجمن "برای تونیک" در نمایشگاه عزت و پیشرفت
1402/09/07
در نمایشگاه ورزشی عزت و پیشرفت که به مدت سه روز در سالن حجاب تهران برگزار شد انجمن "برای تونیک" حضور فعال و پرباری داشت.
برگزاری مسابقات جوجیتسو قهرمانی بانوان استان تهران
1402/09/07
مسابقات جوجیتسو قهرمانی بانوان استان تهران با حضور 30 ورزشکار در آکادمی جوجیتسو ایران و در دو استایل فایت و نوازا برگزار شد.
معرفی برترینهای مسابقات جوجیتسو قهرمانی مردان استان تهران
1402/09/06
مسابقات جوجیتسو قهرمانی مردان استان تهران که با حضور 120 ورزشکار در سالن فدک فرهنگسرای بهمن تهران برگزار شد با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان لرستان:
انجمنهای ورزشی یک فدراسیون منحصربفرد است
1402/09/05
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان لرستان گفت: فدراسیون انجمنهای ورزشی یک مجموعه منحصربفرد است که گسترده ترین فعالیت را در ورزش کشور انجام می دهد.
برگزاری دوره داوری و مربیگری درجه سه رشته فلوربال در استان گیلان
1402/09/04
از سوی کمیته فوربال استان گیلان دوره مربیگری و داوری درجه سه رشته فلوربال به میزبانی استان گیلان و در شهرستان تالش برگزار شد.
زنجان میزبان استاژ فنی جوجیتسو برزیلی
1402/09/04
از سوی کمیته جوجیتسو و هیات انجمنهای ورزشی استان زنجان، اولین دوره استاژ فنی جوجیتسو برزیلی در این استان برگزار خواهد شد.
وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی