۱۴۰۲ يکشنبه ۱۲ آذر
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان فارس:
فدراسیون انجمنهای ورزشی نقش بسزایی در ترویج ورزش در کشور دارد
1402/08/17
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان فارس:
فدراسیون انجمنهای ورزشی نقش بسزایی در ترویج ورزش در کشور دارد
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان فارس گفت: فدراسیون انجمنهای ورزشی نقش پر رنگ و انکارناپذیری در اشاعه و ترویج ورزش در کشور دارد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، "کامبیز ایوب زاده" با بیان این مطلب اذعان داشت: بهره مندی از 20 انجمن و 1600 کمیته ورزشی در سراسر کشور نشان می دهد که فدراسیون انجمنهای ورزشی همزمان کار چند فدراسیون را انجام می دهد و این مجموعه با این فعالیت گسترده جایگاه ویژه ای در ورزش ایران دارد.
وی درباره فعالیت هیات انجمنهای ورزشی استان فارس تصریح کرد: این هیات در همه رشته های تحت پوشش فعال است که گل سرسبد این رشته ها راگبی بود که خواستگاه این رشته المپیکی استان فارس و شهر شیراز است که با حمایتهای فدراسیون انجمنهای ورزشی خودش تبدیل به یک فدراسیون مستقل شد.
ایوب زاده در خصوص فضاهای اختصاصی این هیات گفت: ورزشگاه 22 بهمن به عنوان یک مجموعه تخصصی راگبی، خانه دارت، خانه فوتبال رومیز، سه سایت پروازی و یک سالن مجزا که سالجاری از اداره کل ورزش گرفتیم فضاهای اختصاصی است که در اخیتار داریم.
او اضافه کرد: علاوه بر این، در تعامل با ارگانها و سازمانهایی مثل شهرداری، استانداری، فرمانداری، صنعت آب و برق، شرکت نفت، پتروشیمی، مسکن و شهرسازی ، اداره گاز و.... در جهت توسعه و گسترش رشته های تحت پوشش در سطح استان اقدام می کنیم تا بازوی پرتوانی برای فدراسیون بزرگ انجمنهای ورزشی باشیم.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی