۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
برگزاری نشست هم اندیشی روسای کمیته ها و هیات های انجمنهای ورزشی استان تهران
1401/02/21

برگزاری نشست هم اندیشی روسای کمیته ها و هیات های انجمنهای ورزشی استان تهران
نشست هم اندیشی روسای کمیته ها و هیات های تحت پوشش به همراه نواب رییس آنها، اعضای هیات رییسه و مدیران اجرایی هیات انجمنهای ورزشی استان تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی،این نشست با حضور دکتر عباس ناطق نوری دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی، یحیی دادویی مقدم رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران، مهدی میرزاییان مدیر روابط عمومی فدراسیون،محمدرضا فراهانی دبیر هیات، خانم سیما کرمی نایب رییس بانوان هیات، خانم یاسمن مویدی عضو هیات رییسه هیات و رییس انجمن برای تونیک کشور به همراه روسای کمیته ها و هیات های تحت پوشش و نواب رییس و دبیران آنها در سالن اجتماعات معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 8 تهران برگزار شد.
در ابتدای این نشست میرزاییان مدیر روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی چکیده ای از فعالیت و گستردگی کار در فدراسیون و انجمنها و هیات های تابعه و از اهمیت و نقش هیات انجمنهای ورزشی استان تهران به عنوان یکی از بازوان اصلی فدراسیون مباحثی را مطرح کرد.
سپس دادویی مقدم رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران با تقدیر از روسا و عوامل اجرایی و فنی هیات ها ، کمیته ها و حوزه های فعال تحت پوشش بر توسعه و گسترش فعالیت این مجموعه علیرغم کمبود امکانات و سرانه ورزشی در پایتخت و معضل ماده 88 تاکید نمود و گفت: گرچه هیات تهران همیشه جزو هیات های برتر بوده ولی ما با توجه به تعاملی نزدیکی که با فدراسیون و انجمنهای تحت پوشش داریم انتظار بیشتری داریم تا در همه موارد یک الگو باشیم.
فراهانی دبیر هیات هم گزارشی از فعالیتهای آموزشی و عناوین کسب شده توسط تیمهای ورزشی رشته های تحت پوشش تهران در مسابقات سراسری کشور و لیگهای برگزار شده ارائه کرد.
همچنین خانم کرمی نایب رییس بانوان هیات از اهمیت فعالیت بانوان در این هیات پرکار و پرمشغله سخنانی را ارائه کرد و نقش حوزه بانوان در پیشبرد فعالیتهای تهران را ضروری خواند.
خانم مویدی عضو هیات رییسه هیات و رییس انجمن برای تونیک کشور هم با تمجید از فعالیتها و اهداف هیات تهران چکیده ای از ورزش ایرانی برای تونیک برای حاضرین تشریح نمود.
اما ناطق نوری دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی اعلام کرد: هیات انجمنهای ورزشی استان تهران در سال گذشته بیشترین افراد بیمه شده را به خود اختصاص داده و به لحاظ جذب نیروی انسانی سرآمد بوده که این بخاطر مدیریت صحیح و هارمونی لازم در این مجموعه است.
سپس با ایجاد پرسش و پاسخ، روسای کمیته ها و هیات ها به تفکیک به ارائه گزارشی از فعالیت و مسائل مختلف پرداختند.
در پایان هم رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران با جمع بندی این نشست بر تعامل بین کمیته ها با انجمنهای فدراسیون و هیات ها و حوزه های تابعه تاکید کرد و با تمجید از حمایتهای فدراسیون انجمنهای ورزشی از شخص دکتر علیپور رییس فدراسیون بخاطر توجه و پشتیبانی از هیات ها تقدیر و تشکر نمود.
مهدی سنقری رییس هیات دماوند،سدرضا حسینی رییس هیات فیروزکوه، رضا ملک زاده رییس هیات اسلامشهر، رزاق جعفری رییس هیات ملارد، اسدالله محمدی رییس هیات بهارستان، بهروز فرزانه رییس هیات جنوب شرق،علیرضا عربی رییس کمیته اسپوکس، امیر جلالی رییس کمیته پارکور،مهدی خان بابایی رییس کمیته طناب کشی، خانم پورجانکی نایب رییس کمیته سپک تاکرا،علی مولایی دبیر کمیته دارت، قربانی رییس کمیته ورزشهای هوایی، یاسرعرب رییس کمیته فلوربال، ، خانم مهناز وحید فر نایب رییس هیات ورامین،خانم مژگان طاهری نایب رییس هیات اسلامشهر، حسام رفیعی دبیر کمیته اسپوکس، خانم حجتی نایب رییس کمیته فلوربال، یاسین عرب کوچکترین ورزشکار فلوربال کشور ، ایمان افروز نماینده کمیته راگبی و سروش پارسا مسئول کمیته اجرایی کمیته پارکور حاضرین در این نشست بودند.

وب سایت انجمنهای ورزشی
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی