۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
حضور ناصر نصیری به‌عنوان میهمان ویژه در نشست" cis"
1398/06/13

حضور ناصر نصیری به‌عنوان میهمان ویژه در نشست" cis"

ناصر نصیری رییس انجمن ملی کیک بوکسینگ کشورمان (واکو ایران)، رییس کنفدراسیون آسیا و نایب رییس سازمان جهانی کیک بوکسینگ (واکو) به عنوان میهمان ویژه در نشست "فوروم" روسای و نمایندگان کمیته های ملی المپیک کشورهای مشترک المنافع مستقل (CIS)، کشورهای بالتیک و گرجستان که توسط کمیته المپیک قرقزستان و با حمایت و همبستگی کمیته بین المللی المپیک (IOC) در تاریخ ۱ الی ۴ سپتامبر ۲۰۱۹ در قرقزستان در منطقه "ایسک کول" برگزار گردید حضور یافت.

هدف این فوروم سه روزه، تبادل تجارب و اطلاعات درمورد سیاستهای اخیر کمیته های المپیک کشورهای منطقه ذکر شده و همچنین کمیته المپیک روسیه و بهترین شیوه های اجرا آن در منطقه بود.

فوروم منطقه ای با حضور روسای ۱۵ کمیته ملی المپیک برگزار گردید که در مورد حوزه های ارزیابی منافع مشترک کمیته های المپیک منطقه و برخی از موضوعات مربوط به توسعه جنبش المپیک در کشورها و بازی های المپیک تابستانی توکیو ۲۰۲۰ به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در طول این مدت اعضای شرکت کننده در فعالیتهای اجتماعی مختلف شرکت داشتند و همچنین از مجتمع ورزشی و اردوی تمرینی ورزشکاران تیم های ملی بازدید به عمل آوردند.
لازم به ذکر است که ناصر نصیری رییس کمیته همبستگی سازمان جهانی کیک بوکسینگ (واکو) و کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا (واکو آسیا) میباشد که دفتر مرکزی آن در سال ۱۳۹۶ میلادی در کشور قرقیزستان به ثبت رسیده است.
کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا (واکو آسیا) عضو رسمی شورای المپیک آسیا است و در سال ۲۰۰۷ میلادی از طرف شورای المپیک آسیا به عنوان تنها متولی و مسٔول ورزش کیک بوکسینک در آسیا معرفی شد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی