۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
قهرمانی تیم مرکزی در مسابقات سپک تاکرای دختران المپیاد استعدادهای برتر
1398/06/12

قهرمانی تیم مرکزی در مسابقات سپک تاکرای دختران المپیاد استعدادهای برتر
دومین دوره مسابقات سپک تاکرای المپیاد استعدادهای برتر کشور در بخش دختران عصر دوشنبه با قهرمانی تیم استان مرکزی در رشت پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در جریان این رقابت ها تیم های سپک تاکرای دختران استان های لرستان ، خراسان رضوی ، گیلان و مرکزی با غلبه برابر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که در این مرحله، تیم های سپک تاکرای دختران لرستان و مرکزی موفق شدند برابر گیلان و خراسان رضوی به برتری برسند و به دیدار نهایی راه یابند.
در دیدار نهایی این دوره از رقابت ها نیز تیم سپک تاکرای دختران استان مرکزی موفق شد لرستان را شکست دهد تا مقام قهرمانی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور در این رشته را به خود اختصاص دهد.
همچنین تیم سپک تاکرای دختران لرستان در مکان دوم این مسابقات قرار گرفت ، تیم های گیلان و خراسان رضوی نیز به طور مشترک در رتبه سوم رقابت های سپک تاکرای دختران المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور قرار گرفتند.
در دومین دوره رقابت های سپک تاکرای دختران المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور حدود ۱۲۰ ورزشکار در قالب ۲۳ تیم از استان های مختلف حضور داشتند که به مدت سه روز در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی شهرستان رشت با هم به رقابت پرداختند.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی