۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی:
نظارت بر رشته های تحت پوشش در اولویت است
1398/02/14
دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی:
نظارت بر رشته های تحت پوشش در اولویت است

دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی گفت:به عنوان متولی رشته های ورزشی تحت پوشش، نظارت و حمایت بر آنها بطور مستمر ادامه دارد.
"حلیم شرعی" در گفت و گو باسایت خبری فدراسیون انجمنهای ورزشی با اشاره به این موضوع اظهار داشت:طبق برنامه ریزی صورت گرفته جلسات روزانه با روسای رشته های مختلف را آغاز کرده ایم و برنامه های آنها را بطور کامل بررسی می کنیم و امورات اجرایی و فنی رشته ها را بطور دقیق آنالیز خواهیم کرد.
وی با تاکید بر لزوم تقویت توسعه آموزش و پژوهش و نگاه ویژه به استعدادیابی تصریح کرد:در این جلسات بر توسعه و ارتقای مباحث داوری، مربیگری، سمینارها، انتشارات و ایجاد بانک اطلاعتی تاکید می شود ضمن اینکه تربیت مدرسان علمی و تدریس برابر با ضوابط و مقررات گوشزد خواهیم کرد.
شرعی افزود: بحث استعداد یابی و جذب نیروی انسانی یکی دیگر از مولفه های مدنظر ما است که برای توسعه رشته های مختلف بسیار حیاتی است و این میسر نمی شود مگر توجه به رده های سنی پایه و تقویت سنین نونهالان و نوجوانان و تلاش برای حضور در المپیاد های استعدایابی مثل سپک تاکرا و راگبی که به این مهم نایل آمدند و قطعا ثمرات آنرا دریافت خواهند کرد.
دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی ایجاد مراودات بین المللی را بسیار ضروری خواند و اذعان داشت:در سایه تعامل با فدراسیون و امور بین الملل لازم است که رشته های مختلف برای تعمیم ، ارتقا و کسب تجربه به مسابقات خارجی و بین المللی اعزام شوند و از طرف دیگر مراودات بین المللی و تعامل با فدراسیون های معتبر بین المللی بسیار اهمیت دارد.
شرعی ادامه داد: تمامی این موارد در سایه کنترل و نظارت فدراسیون و البته حمایت و پشتیبانی از رشته های مختلف به مسئولان آنها در جلساتی که بطور مجزا تشکیلی میشود ارائه می گردد و قطعا با تعامل فیمابین خروجی مثبیتی از این نشستها دریافت خواهد شد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی