۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
افتتاح نخستین خانه بازیهای الکترونیک غرب کشور در خرم آباد
1397/11/21
دانلود کنید
نخستین خانه بازیهای الکترونیک غرب کشور در خرم آباد راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی هیات انجمنهای ورزشی استان لرستان، مهدی سلاطی رئیس هیات انجمن های ورزشی استان لرستان در این خصوص گفت.. این مرکز با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اداره کل ورزش و جوانان استان و محمدولی سپهوند رئیس کمیته بازیها و ورزش های الکترونیک هیات انجمن های ورزشی استان در دهه فجر امسال ،افتتاح شد.
وی ادامه داد: با توجه به فعالیت مشترک این دو نهاد در زمینه بازی های الکترونیک ، افتتاح و راه اندازی این مرکز اتفاق جدیدی در صنعت بازیهای رایانه ای و کنسول در کشور است.
رئیس هیات انجمن های ورزشی استان گفت: این مرکز مکان مناسبی جهت توسعه و پیشرفت بازیهای رایانه ای و کنسول و همچنین آموزش رباتیک برای آقایان و بانوان در سطح استان و غرب کشور خواهد بود.
سلاطی اضافه کرد:این مرکز دارای کلیه شرایط ایده ال برای استعدادیابی و معرفی بهترین افراد فعال در رشته ورزش های الکترونیک است و علاوه بر این بستر و مکان مناسبی جهت حضور اختصاصی و فعالیت بانوان در این رشته خواهد بود.
وی ادامه داد: راه اندازی و فعالیت این مرکز گام مهمی در زمینه توسعه ورزش های الکترونیک در سطح استان خواهد بود.
رئیس هیات انجمن های ورزشی استان لرستان با اشاره به تلاش های صورت گرفته توسط کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک این هیات و همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در خصوص راه اندازی این مرکز گفت: توسعه ورزش های الکترونیک با توجه به توسعه روزافزون سطح فناوری های این حوزه در دستور کار هیات انجمن های ورزشی و کمیته بازی های الکترونیک این هیات قرار دارد.
سلاطی افزود: علاوه بر این تلاش می شود تا شرایط مطلوب برای ساماندهی و توسعه این ورزش در همه شهرستان های استان فراهم شود.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی