۱۳۹۸ جمعه ۲۸ تير
اعلام آمادگی منطقه آزاد چابهار برای توسعه ورزش کریکت
1397/10/19
دانلود کنید
نشست مسئولان فدراسیون انجمنهای ورزشی با رییس تربیت بدنی منطقه آزاد چابهار با هدف توسعه ورزش کریکت در این منطقه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این نشست "بلوچ "رئیس تربیت بدنی چابهار ، حلیم شرعی دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی و محمد حسن عالمی رئیس انجمن کریکت ایران حضور داشتند و در خصوص اشاعه و توسعه کریکت به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این جلسه رئیس تربیت بدنی و مسئول ورزش شهرستان چابهار در جهت گسترش کریکت و حمایت همه جانبه از این رشته در منطقه آزاد چابهار مطالبی را عنوان کرد و برتوسعه همگانی و قهرمانی این رشته و دیگر رشته های تحت پوشش فدراسیون انجمنهای ورزشی تاکید نمود و گفت: از آنجایی که میزان علاقه مندی کریکت در استان سیستان و بلوچستان و چابهار بسیار قابل توجه است لذا ما آمادگی هرگونه همکاری در جهت پشتیبانی از این رشته را داریم و می توانیم شرایطی را فراهم کنیم که مسابقات قهرمانی کشور و حتی لیگهای سراسری را میزبانی کنیم.
وی اظهار داشت: در راستای توجه به مقوله آموزش با حمایت فدراسیون و انجمن کریکت می خواهیم که دوره های مربیگری و داوری کریکت را در منطقه برگزار کنیم و حتی در صدد هستیم که مربیان و بازیکنان کریکت را برای گذراندن دوره های آموزشی و حتی تمرین و مسابقه به استانهای دیگر اعزام کنیم و قطعا در این رستا ارتباط تنگاتنگی با انجمن کریکت کشور خواهیم داشت.
بلوچ همچنین از ساخت زمین اختصاصی کریکت در چابهار خبر داد و در این نشست مقرر شد تا اطلاعات کامل در خصوص مراحل ساخت آن تهیه شود تا برای تامین بودجه و درخواست کمک مالی با هماهنگی انجمن کریکت این اطلاعات به کنفدراسیون آسیا ارسال شود.
سپس دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی ضمن تقدیر از تلاشهای تربیت بدنی چابهار در جهت توجه به کریکت گفت:لازم است از اقدامات و حمایتهای مسئولین چابهار و منطقه آزاد تشکر ویژه داشته باشیم و قطعا فدراسیون انجمنهای ورزشی و انجمن کریکت از هرگونه تعامل و همکاری در راستای تقویت رشته های تحت پوشش استقبال می کند به خصوص اینکه کریکت در استان سیستان و بلوچستان و چابهار شرایط خاصی دارد و این منطقه می تواند خواستگاه این ورزش پرمخاطب باشد.
در ادامه این نشست عالمی رییس انجمن کریکت هم از برنامه های تربیت بدنی چابهار به منظور رشد و ارتقای کریکت در منطقه اظهار خوشنودی کرد و در جهت تعاملات در خصوص تأمین وسایل و همکاری هر چه بیشتر در خصوص برگزاری مسابقات و کلاسهای آموزشی و همکاری مشترک تاکید ورزید.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی