۱۳۹۸ سه شنبه ۶ فروردين
نشست هم اندیشی هیات انجمنهای ورزشی استان تهران
دادویی مقدم:هیات تهران بازو و تکیه گاه اصلی فدراسیون انجمنهای ورزشی است/حلیم شرعی:عملکرد هیات انجمنهای ورزشی تهران قابل تقدیر است
1397/05/17
دانلود کنید
نشست هم اندیشی هیات انجمنهای ورزشی استان تهران روز سه شنبه در محل سالن جلسات پایگاه مدیریت بحران شهرداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی ،در این گردهمایی "یحیی دادویی مقدم" رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران،"حلیم شرعی" دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی، دکتر ملاجعفری معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، زرگر رییس اداره ورزش و جوانان استان تهران، اعضای هیات ، ،روسای کمیته ها،حوزه ها و شهرستانهای تابعه حضور داشتند.
در این نشست عملکرد سال ۹۶ و نیمه اول سال ۹۷ کمیته ها و حوزه های تحت پوشش بررسی گرید و در خصوص برنامه های پیش رو و هدف گذاری هیات استان تهران هم اندیشی و تبادل نظر صورت گرفت.
در ابتدای این جلسه محمد هاشمی دبیر هیات انجمنهای ورزشی استان تهران ضمن خوشامدگویی به حاضرین گزارشی از فعالیتهای این هیات را ارائه کرد.
سپس خانم یعقوبیان نایب رییس بانوان هیات در خصوص فعالیت بانوان در رشته های تحت پوشش و لزوم توجه ویژه به بخش بانوان سخنانی را ارائه نمود و در ادامه خانم توکلی خزانه دار هیات گزارشی از وضعیت مالی و تاکید بر ایجاد منابع مالی صحبت کرد.
اما یحیی دادویی مقدم رییس هیات انجمنهای ورزشی استان تهران ضمن خیر مقدم به حاضرین و مدعوین این جلسه اذعان داشت:لازم است از زحمات بی وقفه و مستمر روسای کمیته ها هیات ها و حوزه های تابعه تشکر و قدردانی کنم که با حاصل زحمات این عزیزان و زیرمجموعه تحت مدیریت آنها کار ها را به نحو احسن پیش می بریم آنهم با کمترین امکانات و بودجه.البته از حمایت فدراسیون انجمنهای ورزشی و شخص محمد علیپور رییس دلسوز و باتجربه این فدراسیون،اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و شخص گل محمدی هم نهایت تشکر و سپاسگذاری را دارم که بهرحال حامی و پشتیبان ما هستند
وی تصریح کرد:تهران قطب ورزش کشور است و همانطورکه شما دوستان بازوان هیات هستید ما هم بازوان اصلی فدراسیون انجمنهای ورزشی هستیم،فدراسیون 18 انجمن را تحت پوشش دارد و ما هم این تعداد رشته را مدیریت می کنیم و در واقع هیات انجمنهای ورزشی تهران تکیه گاه اصلی فدراسیون به شمار می آید و به دلیل تعامل و فعالیتهای مثبت هیات تهران حاصل از عملکرد مثب کمیته ها، هیات ها و حوزه های تابعه طی دو سال گذشته به عنوان برترین هیات انجمنهای ورزشی انتخاب شدیم .
دادویی در بحث قهرمان پروری و معرفی ملی پوشان در رشته های مختلف گفت: هیات انجمنهای ورزشی استان تهران حدود 68 ملی پوش به تیمهای ملی رشته های مختلف معرفی کرده است، به عنوان مثال در تیم ملی اعزامی پاراگلایدر به بازیهای آسیایی جاکارتا از 3 ملی پوش، دو نفر از ورزشکاران تهرانی هستند ضمن اینکه سرمربی این تیم هم از هیات تهران است و این بخاطر فعالیت مستمر و حضوری پر رنگ در مسابقات کشوری و لیگ های سراسری است و تیمهای تهرانی در بیشتر رشته ها صاحب عنوان هستند و انتظار داریم که تحت این شرایط بیشتر مورد توجه و حمایت باشیم، این در حالی است که تهران یکی از فقیرترین و محروم ترین استانها به لحاظ امکانات و تجهیزات به شمار می آید.
در ادامه حلیم شرعی دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی ضمن تبریک روز خبرنگار و لزوم اهیمت اطلاع رسانی گفت:هیات انجمنهای ورزشی استان تهران با مدیریت جناب دادویی به عنوان یک مدیر با تجربه و با سابقه عملکرد موفقی داشته است،بهرحال تهران مرکز و پایگاه قهرمانی ورزش کشور به شمار می آید و به تبع آن هیات تهران هم برای فدراسیون انجمنهای ورزشی یک مرکز بزرگ استعدادیابی و قهرمان پروری به حساب می آید.
همچنین دکتر ملا جعفری معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: توجه ویژه به برنامه راهبردی راه توسعه ورزش در تهران است،هیات انجمنهای ورزشی تهران 18 رشته را با کمترین امکانات حمایت می کند و با تکیه بر توسعه ورزش همگانی، قهرمانی،آموزش،اعزامها، اردوها و مسابقات و جلسات فعالیتهای خود را پیش می برد که این جای تقدیر دارد.
اما زرگر رییس اداره ورزش و جوانان استان تهران هم اظهار داشت:انجمنهای ورزشی یکی از هیات های پرکار و اکتیو ورزش تهران به شمار می آید که در ارتقا و توسعه ورزش قهرمانی جایگاه خوبی دارد و به دلیل گستردگی فعالیت و پوشش 18 رشته ورزشی کار سخت و طاقت فرسایی را دنبال می کند و لازم است از زحمات بی شائبه جناب دادویی و تیم ساعی و تحت ایشان تقدیر و تشکر کنیم.
در ادامه این جلسه خانم کامکاری عضو هیات رییسه هیات انجمنهای ورزشی استان تهران در خصوص لزوم برنامه ریزی در جهت توسعه ورزش قهرمانی،همچنین دکتر شاهین سلطانپور دیگر عضو هیات رییسه و رییس کمیته اسپوکس استان تهران سخنانی را ایراد نمودند و خانم افسانه مهر مسئول کمیته انفورماتیک هیات تهران درباره راه اندازی سامانه الکترونیکی کارتهای شناسایی ورزشکاران ،مربیان و داوران توضیحاتی راارائه کردو بر لزوم تعامل و همکاری مجموعه های مختلف تاکید کرد.
در ادامه این جلسه روسای کمیته ها، هیات ها و حوزه های تابعه به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند و در جهت بهبود روند کار پیشنهاد ها وراهکارهای خود را ارائه دادند.
در خلال این گرد همایی از دوملی پوش تهرانی تیم ملی پاراگلایدر به نامهای علیرضا عمیدی و محمود شیرازی نیا و همچنین محمد رازقی سرمربی تهرانی تیم ملی پاراگلایدر که در جلسه حضور داشتند تقدیر شد و توسط هیات انجمنهای ورزشی استان تهران با اهدای جوایزی از آنها تجلیل به عمل آمد.
در پایان این نشست از مسئولین و مدعوین حاضر در این گردهمایی با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تقدیر و تجلیل شد.