۱۳۹۸ سه شنبه ۶ فروردين
بازدید ایوب زاده از تمرینات تیم ناوک
سرپرست جدید انجمن دارت : باید با همدلی به پیش رفت/ ابوالفضل دهقانپور: باشگاههای خصوصی می توانند باعث ارتقای دارت شوند
1397/05/15
بازدید ایوب زاده از تمرینات تیم ناوک
سرپرست جدید انجمن دارت : باید با همدلی به پیش رفت/ ابوالفضل دهقانپور: باشگاههای خصوصی می توانند باعث ارتقای دارت شوند
سرپرست جدید انجمن دارت طی بازدید از تمرینات آماده سازی تیم ناوک بر همدلی و وفاق بیشتر میان خانواده این رشته پرطرفدار تاکید کرد و گفت : دارت پتانسیل بالایی دارد و حضور ملی پوشان ارزشمند در تیم های خصوصی همانند ناوک می تواند در گرمای بیش از پیش لیگ دارت کمک شایانی کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی ، در این بازدید که محل اردوی این تیم در فرهنگسرای بهمن تهران صورت گرفت ، ابوالفضل دهقانپور مربی این تیم ، دنیز هشتبران دارنده مدال طلای 2017 جوانان جهان ، امیر علی میرزایی نفرسوم این مسابقات ، خانم فاطمه جمالی مربی تلاشگر و دیگر دارت اندازان که در ناوک فعالیت می کنند ، حضور داشتند .
ایوب زاده در ادامه با اشاره به اینکه دارت پتانسیل خوبی دارد ، تصریح کرد که باید حاشیه ها را به کف رساند و با عشق و اراده قوی به سمت موفقیت حرکت کرد.
در جریان این دیدار اعضای تیم ناوک ، مشکلات موجود دارت را بیان کردند و راهکارهای مناسب را برای ارتقای این رشته ارایه دادند و خواستار آن شدند تا انجمن دارت فعالیتهای بخش خصوصی و تیم هایی نظیر ناوک را مورد حمایت قرار دهند.
ابوالفضل دهقانپور مربی تیم ناوک که در مسابقات جهانی ژاپن به همراه خانم جمالی ملی پوشان جوان کشورمان را هدایت می کرد ، درجریان این بازدید تاکید کرد : تیم های وابسته به بخش خصوصی نقش ارزنده ای در بالا بردن سطح کیفی مسابقات لیگ و در نهایت بالندگی تیم های ملی دارند ، لذا بیش ازپیش باید مورد حمایت قرار گیرند.
وی همچنین گفت : باید مسوولان ذیربط نقدپذیر باشند و راهکارهای سازنده اهالی دارت را بپذیرند ، زیرا با تبادل اندیشه و همسویی می توان این رشته را بیش از پیش در مسیر موفقیت قرار داد.
در ادامه آقایان محسن میرزایی و سعید عباس آبادی دیدگاههای خود را بیان کردند و خواهان آن شدند فاصله میان مسوولان و بازیکنان کاهش یابد تاانگیزه تیم ها و بازیکنان افزایش یابد. ضمن اینکه انجمن دارت نسبت به باشگاههای خصوصی تغییر ذائقه بدهد و دست آنها را بگیرد.