۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
نشست اعضای تیم ملی فلوربال بانوان با مسئولان فدراسیون انجمنهای ورزشی
1397/03/23

نشست اعضای تیم ملی فلوربال بانوان با مسئولان فدراسیون انجمنهای ورزشی
اعضای تیم ملی فلوربال بانوان در آستانه شرکت در مسابقات کاپ آسیایی سنگاپور با مسئولان فدراسیون انجمنهای ورزشی نشستی را برگزار کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی،در این نشست دلداده مهربان سرپرست دبیری فدراسیون،خانم هدی محمد جعفر نایب رییس فدراسیون، عالمی مشاور اجرایی و مهدی میرزاییان مشاور رسانه ای فدراسیون حضور داشتند و با ملی پوشان فلوربال بانوان دیدار و گفت و گو کردند.
در این جلسه خانم محمد جعفر ضمن تقدیر از زحمات کادر فنی تیم ملی و به خصوص خانم بهرامی سرمربی تیم مذکور گفت: برای اعزام تیم ملی فلوربال بانوان به مسابقات آسیایی که برای اولین بار صورت می گیرد فدراسیون انجمنهای ورزشی نهایت تلاش خود را بکار گرفت و خوشحالیم که یک فرصت دیگر برای بانوان ما حاصل شد تا در عرصه رقابتهای برون مرزی و بین المللی شایستگی خود را نشان دهند و امیدواریم که از این مسابقات مهم بهره لازم را ببرید.
در پایان، دیگر مسئولان فدراسیون برای ملی پوشان در رقابتهای کاپ آسیایی سنگاپور آرزوی موفقیت و سربلندی نمودند.
ضمن اینکه خانم بهرامی سرمربی تیم ملی فلوربال بانوان از زحمات مسئولان فدراسیون انجمنهای ورزشی و کمیته های مختلف به جهت حمایت از این تیم قدردانی کرد و خاطر نشان نمود که تیم ملی فلوربال بانوان سفیر شایسته ای برای ورزش ایران و فدراسیون انجمنهای ورزشی در سنگاپور باشد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی