۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد
داورزنی در دیدار با نایب رییس فدراسیون بین المللی ساواته:
ساواته آینده روشنی در جهان خواهد داشت
1397/03/21
داورزنی در دیدار با نایب رییس فدراسیون بین المللی ساواته:
ساواته آینده روشنی در جهان خواهد داشت
دو مقام فرانسوی و عالیرتبه فدراسیون جهانی ساواته با معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در ساختمان شماره یک وزارت ورزش و جوانان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان "ژوئل دومژ" رئیس فدراسیون ساواته فرانسه و نایب رئیس اول فدراسیون بین المللی ساواته و همچنین "ایوون نوگل" مدرس بین المللی این رشته با همراهی دلداه مهربان سرپرست دبیری فدراسیون انجمن های ورزشی ، حمیدرضا حصارکی رئیس انجمن ساواته ایران و تنی چند ازدیگر مقامات این انجمن به دیدار محمد رضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای آمدند.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در این دیدار ورزش را یکی از مهمترین ابزار های ایجاد دوستی میان ملت ها اعلام و کرد و گفت: کشور ایران اشتراکات خوبی با کشور فرانسه دارد و با استفاده از ورزش و تکیه بر این مشترکات می توانیم روابط دو کشور را گسترش دهیم.
محمد رضا داورزنی با بیان اینکه رشته ساواته آینده روشنی در همه جهان خواهد داشت افزود: با گسترش روابط ورزشی بین کشور های مختلف به خصوص ایران و فرانسه قادر خواهیم بود به رشد و توسعه این ورزش در دو کشور کمک کرده و جایگاه این ورزش را در همه کشور ها اعتلا ببخشیم .
در این مراسم مدال نقره ورزش کشور فرانسه از سوی وزیر ورزش و جوانان این کشور توسط رئیس فدراسیون ساواته فرانسه به حمیدرضا حصارکی اعطا شد.
شایان ذکر است که نشان های ورزشی این کشور در سه رتبه برنز، نقره و طلا است که تا کنون سابقه نداشت است که این نشان فارغ از سلسه رتبه بندی به فردی غیر فرانسوی اعطا شود.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی