۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
خبرهایی از انجمن راگبی ایران
کلاسهای بین المللی داوری و مربیگری
1391/02/19
خبرهایی از انجمن راگبی ایران
کلاسهای بین المللی داوری و مربیگری
انجمن راگبی کشور اعلام کرد بر اساس موافقت" آرفو" ( اتحادیه راگبی آسیا )، تیر ماه سال جاری کلاسهای بین المللی داوری و مربیگری زیر نظر آقایان جراراد گا لاگر – جنتون هنگ و خانم سرنا کوان مدرسین رسمی در کشورمان برگزار می شود.
بر همین اساس کلیه داوران و مربیان علاقه مند باید طی درخواست کتبی به انجمن راگبی و شرکت در آزمون زبان انگلیسی که در مورخه شنبه 20خرداد ماه برگزار میگردد شرکت نمایند.
امیر حسین اکرامی فرد دبیر انجمن راگبی تاکید کرد که هر فردی در امتحان زبان انگلیسی موفق نشود نمی تواند در کلاسهای مذکور شرکت نماید


آماده باش برای تیم های 7 نفره

+++ با توجه به حضور تیم ملی راگبی 7 نفره آقایان و بانوان ایران در مسابقات شانکهای چین و با عنایت به مسابقات قهرمانی کشورو انتخابی تیم ملی بانوان و آقایان شایسته است تیم های علاقه مند حد اکثر تا تاریخ 20/03/91 آمادگی حضور خود را برای حضور در مسابقات یاد شده کتباً به این انجمن اعلام فرمایند.


جعفریان در امارات

.+++ به دعوت فدراسیون راگبی امارات ، نصرت ا.. جعفریان رئیس کمیته بین المل انجمن راگبی ایران برای مشاهده بازی قزاقستان با امارات و همچنین مذاکره در خصوص پیگیری احداث آکادمی راگبی در تهران و برگزاری کلاس داوری و مربیگری بین المللی در ایران با اعضای اتحادیه راگبی آسیا (ارفو) ، عازم دوبی می شود.


انتصاب سرپرست تیم ملی

+++ سیروس داودی رئیس کمیته راگبی استان خوزستان که سابقه مدیریت در رشته راگبی را داشته و در طول فعالیتش خدمات شایانی را به این رشته بویژه راگبی خوزستان صورت داده ، به پیشنهاد کمیته فنی و تایید رئیس انجمن و محمدعلیپور رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی به عنوان سرپرست تیم ملی راگبی ، این تیم را در مسابقات آسیایی مالزی همراهی خواهد نمود.


انتصاب نایب رییس انجمن راگبی

+++ به پیشنهادانجمن راگبی کشور و تایید فدراسیون انجمن های ورزشی ، آقای خورشیدی که سوابق طولانی در مدیریت های ورزشی کشور داشته بعنوان نایب رئیس انجمن راگبی منصوب شد.
در همین رابطه حسن میرزاآقابیک رییس این انجمن اعلام کرد بزودی طی مراسمی از تلاش های عبدالحسین دلداده مهربان نایب رییس قبلی در محل انجمن توسط خانواده راگبی تقدیرو تشکر خواهد شد.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی