۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
تیم ملی ایران در راه بانکوک
ملی پوشان فوتوالی ایران استارت زدند
1397/01/27
تیم ملی ایران در راه بانکوک
ملی پوشان فوتوالی ایران استارت زدند
ملی پوشان کشورمان از استان گلستان بمنظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان در بانکوک و کسب آمادگی بیشتر برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا ، تمرینات آماده سازی خود را آغاز کردند
.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی ، این تمرینات از جمعه گذشته در دانشگاه شهید عباسپور آغاز شد و از امروز در زمین تازه تاسیس که به همت شهرداری منطقه دو تهران احداث شده ، رسما از سرگرفته می شود .
این زمین ساحلی که در منطقه شهرک غرب تهران واقع است و با پیگیریهای مجدانه مسعود خسروی رییس انجمن فوتوالی و علی ابوالقاسم پور رئیس کمیته استان تهران و همکاری مدیران شهرداری منطقه دو از امروز تا زمان اعزام دراختیار تیم ملی فوتوالی کشورمان قرار می گیرد تا آنها بتوانند در این مکان مناسب خود را برای حضور در مسابقات معتبر تایلند آماده کنند.
عثمان سن سبیلی و وحید ایمری دو بازیکن ارزنده و با اخلاق کشورمان هستند که با مربیگری مهرداد رجبی و سرپرستی محمد حسین یوسفی ( دبیر انجمن فوتوالی ) در این تمرینات حضوری فعال دارند .
این دو بازیکن نایب قهرمان سال گذشته کشور هستند اما چون تیم قهرمان برای سفر به تایلند انصراف داد ، لذا نفرات یاد شده بعنوان تیم دوم برای حضور در تورنمنت بین المللی بانکوک معرفی شدند.
رقابتهای یاده شده از تاریخ 4تا7 اردیبهشت ماه امسال در بانکوک مرکز تایلند برگزار می شود که برای حضور در آن از 24 کشور دعوت به عمل آمده است .
حضور در این رقابتها ، بمنظور آمادگی هرچه بیشتر برای شرکت در مسابقات معتبر قاره کهن است که بنا بر اعلام کنفدراسیون فوتوالی آسیا خردادماه سالجاری برگزار خواهد شد.