۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
جلسه هم اندیشی روسای هیات ها و انجمنهای ورزشی با هیات رییسه فدراسیون
محمد علیپور:انسجام میان هیات های استانها و انجمنهای تحت پوشش باعث پویایی فدراسیون شده است
1396/11/24
جلسه هم اندیشی روسای هیات ها و انجمنهای ورزشی با هیات رییسه فدراسیون
محمد علیپور:انسجام میان هیات های استانها و انجمنهای تحت پوشش باعث پویایی فدراسیون شده است
محمد علیپور رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی در جلسه هم اندیشی روسای هیات ها و انجمنهای ورزشی با هیات رییسه فدراسیون گفت: انسجام و همدلی میان هیات های استانها و انجمنهای تحت پوشش باعث پویایی فدراسیون شده است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی،وی افزود:بیلان هیات های استانی و انجمنهای تحت پوشش در مقام مقایسه با سال گذشته به مراتب بهتر شده است بطوریکه در سال 96 در عرصه مسابقات معتبر آسیایی و جهانی 34 مدال کسب شد.
علیپور اظهار داشت:در طول ایام هفته شاهد و ناظر مسابقات مختلف و جشنواره ها هستیم و با وجود کمبود اعتبارات و امکانات ،رقابتهای رشته های مختلف طبق برنامه و به شکل مستمر برگزار می شود که توجه به رقابتهای لیگ در کسب این توفیقها نقش اساسی داشته است.
وی با اشاره به مقوله آموزش گفت:برگزاری کلاسهای متعدد داوری و مربیگری در سالجاری نسبت به گذشته پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و باعث شده تا سطح ارتقای دانش آنها افزایش یابد.
رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی تصریح کرد: حاصل این تلاشها سبب شده در بین فدراسیونها در صف سومین فدراسیون پرجمعیت و موفق قرار بگیریم.این موفقیت در بخش بانوان نیز به عینه دیده شده بطوریکه از جمع 34 مدال طلای کسب شده در سال 96، 5 نشان طلا توسط ملی پوشان خانم بدست آمد.
وی در پایان با اشاره به اینکه در سالجاری 21 اعزام انجام شده تاکید کرد:از تلاش یکایک دوستان در استانها و انجمنها تشکر می کنم که با عث شدند در سال 96 حرکت رو به جلو داشته باشیم.
در ادامه این نشست روسای هیات های استانی و انجمنهای تحت پوشش به مشکلات موجود پرداختند و راهکارهای لازم را به منظور بهبود روند حرکتی فدراسیون ارائه دادند.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی