۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
نایب رییس بانوان فدراسیون انجمن های ورزشی در دیدار با مدیر کل دفتر امور هماهنگی ورزش بانوان:
سپک تاکرا و ورزشهای هوایی در بخش بانوان پتانسیل کسب مدال در جاکارتا را دارند
1396/11/23
نایب رییس بانوان فدراسیون انجمن های ورزشی در دیدار با مدیر کل دفتر امور هماهنگی ورزش بانوان:
سپک تاکرا و ورزشهای هوایی در بخش بانوان پتانسیل کسب مدال در جاکارتا را دارند
در نشست صمیمانه مدیر کل دفتر امور هماهنگی ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان و نایب رییس بانوان فدراسیون انجمن های ورزشی بر حمایت بیش از پیش از دو رشته سپک تاکرا و ورزش های هوایی ( بخش بانوان )که در بازیهای آسیایی جاکارتا حضور خواهند داشت ، تاکید شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی ، این نشست در دفتر خانم موسوی برگزار شد و در خصوص برنامه های آماده سازی تیم های سپک تاکرا و ورزشهای هوایی در بخش بانوان جهت حضور در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا بحث و تبادل اندیشه صورت گرفت .
خانم هدی محمد جعفر در این جلسه هماهنگی ، در راستای برنامه ها و اردوهای آماده سازی تیم های ملی بانوان این دو رشته گزارشی ارایه داد و تصریح کرد : ملی پوشان بانوان ایران بصورت قطعی در این دورشته حضور می یابند اما در رشته کریکت باید سهمیه کسب نمایند و در صورت ایستادن در جمع شش تیم برتر آسیا ، جواز حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا را بدست خواهند آورد.
نایب رییس بانوان فدراسیون انجمن های ورزشی در ادامه این جلسه گفت : باتوجه به موفقیت اخیر بانوان کشورمان در عرصه مسابقات جهانی در رشته سپک تاکرا ، کسب مقام توسط آنان در بازیهای آسیایی جاکارتا دور از دسترس نیست ، ضمن اینکه ملی پوشان ورزشهایی هوایی نیز که از قدرت های قاره آسیا به شمار می روند ، پتانسیل کسب حداقل مدال برنز را دارا هستند.
وی در پایان تاکید کرد : ما نیاز مبرم به حمایت بیش از پیش وزارت ورزش و جوانان و همچنین کمیته ملی المپیک هستیم تا بتوانیم از طریق این حمایت و همچنین جذب اسپانسر ، شاهد اعتلای ورزش بانوان در این عرصه باشیم .

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی