۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
رمضانعلی دولو: تیم ملی فلوربال به تایلند می رود
1396/01/30

رمضانعلی دولو: تیم ملی فلوربال به تایلند می رود
رییس انجمن فلوربال با تاکید بر اینکه تیم ملی بزرگسالان کشورمان در رقابتهای کاپ آسیا در تایلند حضور خواهد یافت ، گفت : اردوی نخست این تیم در اراک جریان دارد و تیم ایران روز هفتم تیرماه سالجاری به بانکوک خواهد رفت تا در نخستین دوره این پیکارها حضور یابد.
رمضانعلی دولو در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی ، تصریح کرد : اردوی نخست تیم ملی فلوربال در شهرستان اراک باجدیت ادامه دارد و 21 بازیکن دعوت شده تمرینات آماده سازی خود را زیرنظر کادر فنی و طبق برنامه به پیش می برند .
وی در ادامه گفت : اردوی نخست تا فردا ( پنجشنبه ) ادامه می یابد و مرحله دوم تمرینات آمادگی از تاریخ 15 تا 27 اردیبهشت ماه در همین شهرستان برگزار خواهد شد که جا دارد از آقایان عابد حقدادی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی و محمد مرادی رییس هیات انجمن های ورزشی این استان به سبب زحمات و تعامل خوبی که داشته و دارند تقدیر کنم.
دولو که مدیریت این تیم را در کاپ آسیا برعهده خواهد داشت ، اضافه کرد : نصرت الله انصاری به عنوان مربی بدنساز ، یاسر عرب در نقش مربی و علیرضا پیمانی به عنوان سرپرست تیم ملی کشورمان را هدایت می کنند .تیم ایران قرار است روز هفتم تیرماه با 18 بازیکن به بانکوک محل برگزاری کاپ آسیا اعزام شود.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی