۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
حسن میرزاقابیک : تیم های ملی راگبی بانوان آلمان و امارات به ایران می آیند
مذاکرات مفیدی با پرفسور" جانز ودی کار " داشتیم
1396/01/29
حسن میرزاقابیک : تیم های ملی راگبی بانوان آلمان و امارات به ایران می آیند
مذاکرات مفیدی با پرفسور" جانز ودی کار " داشتیم
رییس انجمن راگبی با تاکید بر اینکه مهرماه امسال یکدوره تورنمنت چهارجانبه راگبی بانوان در تهران برگزار می شود ، گفت : تیم های ملی آلمان وامارات به همراه تیم ملی جوانان زیر 18 سال و تیم ملی بزرگسالان کشورمان در این مسابقات حضورخواهند داشت .
حسن میرزاقابیک در گفت وگویی باسایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی ، افزود:سال گذشته تیم ملی جوانان در آلمان حضور یافتند و دیدارهایی با تیم های مختلف این کشور برگزار کردند که برای بانوان ما درسهای خوبی در بر داشت و توانست در ارتقای سطح دانش آنان موثر واقع شود.
وی در ادامه اضافه کرد : مراد ما از برگزای این دیدارها ، ایجاد انگیزه بیشتر در نزد راگبی بازان خانم کشورمان و تقویت تیم های ملی است و امید است که این تلاشها بتواند در ما را به این اهداف نزدیک کند.
میرزاقابیک درخصوص مذاکرات خود با پرفسور" جان ودی کار " رییس دانشکده تربیت بدنی اسلوونی گفت : در نشستی که با این چهره صاحب نام ورزش اسلوونی داشتیم در خصوص مر اودات دو کشور و از استفاده از پتانسیل اسلوونی در راستای ارتقای سطح راگبی کشورمان بحث و تبادل نظر کردیم. همچنین ایشان در این جلسه پربار از وضعیت راگبی ایران آشنا شد و مقرر گردید ارتباط و تعامل میان راگبی دو کشور بیش از پیش افزایش یابد.
رییس انجمن راگبی همچنین گفت : مسابقات دسته اول بانوان کشور روزهای 26 و 27 مردادماه امسال در شهرستان اردبیل برگزار خواهد شد.
میرزاقابیک در خصوص کلاس مدرسی راگبی در سطح مربیان و داوران در تهران گفت : این کلاس مدرسی که با هدف يكسان سازى آموزشى راگبى و معرفى مدرسين معتبرو فعال به جامعه ورزش برگزار می شود ، طی روزهای 31 فروردین و اول اردیبهشت در سالن زنده یاد پزنده واقع در دفتر دفتر مشترک هیات های ورزشی استان تهران برگزار خواهد شد.
مدرسین این دوره آموزشی بنده در بخش حقوق ورزشی، "مهدی حسنعلی" در بخش مربیگری، "محمد هادی هادیزاده" در بخش روانشناسی، خانم "طاهریان" در بخش روش تدریس و "نصرت الله جعفریان" در بخش مدیریت داوری و برگزاری مسابقات خواهند بود.

جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی