۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
پیام تبریک "محمد علیپور" بمناسبت فرا رسیدن سال نو
1395/12/28

پیام تبریک "محمد علیپور" بمناسبت فرا رسیدن سال نو
رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی، فرارسیدن سال نو را به جامعه ورزش کشورمان تبریک گفت و ابراز امیدواری نمود تا در سال 96 در سایه حمایت وزارت ورزش و جوانان، این فدراسیون بتواند به قله های افتخار تکیه بزند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای جامعه ورزش کشور خواهانم. خوشبختانه فدراسیون انجمنهای ورزشی در پرتو الطاف بیکران خداوند، حمایت وزارت ورزش و جوانان و تلاش و زحمات کارکنان ، مسئولان، روسای انجمنهای تحت پوشش،هیاتهای استانها، مربیان و ورزشکاران سالی پر افتخار، سرشار از پیروزی، موفقیت و سربلندی را پشت سر گذاشت.
اوج قله این افتخارات، حضور مداوم تیمهای ملی در رقابتهای معتبر بین المللی و کسب مدالهای با ارزش، برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و لیگ، برگزاری کلاسهای مختلف آموزشی در عرصه مربیگری و داوری و همچنین عنایت ویژه به سیستم استعدادیابی بود که طبق برنامه اقدام گردید.
انشاء الله در سال 96 نیز فدراسیون انجمنهای ورزشی بتواند در سایه حمایتهای بیدریغ مدیران محترم وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک سربلند بوده و پرچم خوش رنگ ایران عزیز را همواره در قله های افتخار برافراشته نماید.
از درگاه ایزد منان برای عزت و سربلندی ورزش کشورمان در سال جدید، آرزوی توفیق روز افزون دارم.
جستجو
نمایش فیلم
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
 
نام و نام خانوادگی:

 
شماره موبایل:

 
ایمیل:  


آب و هوا
اوقات شرعی